SUStee drėgmės matuoklis kambariniams augalams

5,00 7,00 

SUStee drėgmės matuoklis kambariniams augalams padės lengviau atpažinti kada augalo substratas pakankamai pradžiūvęs ir augalui reikia laistymo. Tai ypač svarbu kai augalui pradžiūti reikia labiau nei tik paviršiuje (kur gana dar nesunku patikrinti palietus pirštais), bet giliau, kuomet geriausias beveik pilnas išdžiūvimas (bet nesudžiūvimas).

SUStee drėgmės matuoklio naudojimo būdas:

  • Jeigu laikas augalą laistyti (substratas stipriai išsausėjęs):
    • Įstatykite SUStee į vazoną ir gausiai palaistykite. SUStee sudrėks kartu su substratu (nelygu vazono dydis ir vandens kiekis – greičiau nei per 30 min indikacinės zonos spalva pasikeis į mėlyną).
  • Jeigu augalą neseniai laistėte ir substratas vis dar drėgnas:
    • Prieš įstatant SUStee į vazoną, palaikykite matuoklį stiklinėje vandens tol, kol indikacinės zonos spalva pakis į mėlyną. Kuomet pakis – tik tada įstatykite matuoklį į substratą. Taip garantuosite kad substrato ir matuoklio drėgnumas bus panašesnis.

Kada vėl laistyti?

Indikacinės zonos spalva ims keistis iš mėlynos į baltą kuomet augalo šaknims pasiekiamo vandens kiekio vertė (pF vertė) bus didesnė nei 2,0 (didesnis pF vertės skaičius reiškia sausesnį substratą). Tad kai indikacinė zona taps visiškai balta – palaistykite savo mylimą augalą.

Detaliau apie pF zonas ir veikimo principą:

Drėgmės matuokliai šiuo metu yra trijų dydžių – S (kuomet vazonas yra mažesnis nei 9 cm skersmers), M (nuo 9 iki 18 cm) ir L (didesnis nei 18 cm); taip pat dviejų spalvų – balti ir žali.

Atsiliepimai

Puikus prietaisas! Matuoklio pagalba gėlės atsigavo, yra nebe perliejamos ir žymiai geriau prižiūrėtos :))

Eglė (verified owner)

Palikite atsiliepimą!

Rekomenduojame kartu

Jums taip pat gali patikti…