SUStee drėgmės matuoklis kambariniams augalams

4,00 6,00 

SUStee drėgmės matuoklis kambariniams augalams padės lengviau atpažinti kada augalo substratas pakankamai pradžiūvęs ir augalui reikia laistymo. Tai ypač svarbu kai augalui pradžiūti reikia labiau nei tik paviršiuje (kur gana dar nesunku patikrinti palietus pirštais), bet giliau, kuomet geriausias beveik pilnas išdžiūvimas (bet nesudžiūvimas).

SUStee drėgmės matuoklio naudojimo būdas:

  1. Įstatykite SUStee į vazoną kuomet substratas išsausėjęs (jei tik ką laistėte, įmerkite SUStee į vandenį kol jo spalva pasikeis į mėlyną) ir stipriai palaistykite. Nelygu vazono ir SUStee dydis, per greičiau nei 30 minučių indikacinės zonos spalva pasikeis į mėlyną.
  2. Indikacinės zonos spalva ims keistis iš mėlynos į baltą kuomet augalo šaknims pasiekiamas vandens kiekis (pF vertė) bus didesnė nei 2,0. Tad kai pastebėsite baltą indikacinę zoną – palaistykite savo mylimą augalą.

Detaliau apie pF zonas ir veikimo principą:

Drėgmės matuokliai šiuo metu yra trijų dydžių – S (kuomet vazonas yra mažesnis nei 9 cm skersmers), M (nuo 9 iki 18 cm) ir L (didesnis nei 18 cm); taip pat dviejų spalvų – balti ir žali.

Jei Jūsų Sustee nebereaguoja į laistymus, tikėtina kad laikas keisti vidinę šerdį. Jų galite įsigyti čia.

Rekomenduojame kartu